12.05.2008
Перша Волонтерка


У Міжнародний день праці розпочалися перші роботи з облаштування території Кузні. Починати з нуля завжди важко, тому хочемо висловити ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ усім, хто знайшов час та бажання присвятити трохи свого вільного часу загальній справі!

Участь у першій Волонтерці взяло 27 осіб. Перелік перших сміливців, які не побоялися стати на боротьбу з колгоспним минулим території Кузні, Ви можете переглянути в розділі події. Фоторепортаж про складні трудодні волонтерів Ви можете переглянути у галереї.

Упродовж одинадцяти днів було розчищено більшість території від кропиви та інших хащів. Було розчищено місця під стаціонарні санвузли та душові кабінки і розпочато заливання фундаментів для їх побудови.

Тим часом, волонтери встигли навіть проявити свої архітектурні вміння на побудові двох дерев’яних вбиралень. Також облаштували тимчасовий душ з гарячою водою.

Роботи в Кузні ще вистачить надовго, але початок майбутнього табору вже закладено!

Ще раз щиро дякуємо всім волонтерам, які взяли участь у першій Волонтерці 1-11 травня 2008 року.новини

Липнева волонтерка'2014 в Унежі

Долучайтесь  до нас з 24 липня до 3 серпня - будемо облаштовувати грежди для тварин, вчитися робити сир, сметану, масло. Допоможемо заготовляти запашне сіно на зиму. Будемо і далі робити пастилу - цього разу яблучну - на нас вже чекатимуть перші яблука.
Новину додано: 21.07.2014Вереснева яблунева волонтерка 2013

Друга яблунева волонтерка з циклу. Проходитиме в останню декаду вересня - з 20 по 30. Деталі обговорюємо на сторінці Унежа у facebook
Новину додано: 12.09.2013
Архів новин...