28.05.2008
Розпочинаємо іменні заїзди
Відтепер кожен волонтерський заїзд матиме свого куратора — хтось із авторитетних українців із різних галузей суспільного життя, хто впродовж заїзду перебуватиме у Кузні, працюватиме разом з нами та нестиме відповідальність за організацію вечірньої ватри та цікавих обговорень при ній. Наступний заїзд починається у понеділок, 2 червня і триватиме до неділі, 8-го. Куратором зголосився бути ідейний (і не тільки) натхненник Кузні — Влад Кириченко, директор мистецької агенції «Наш Формат». Влад Кириченко народився в Донецьку, живе у Москві, за переконаннями — український патріот. Уже декілька років Влад переймається розвитком і виданням української музики і української аудіокниги.

новини

Липнева волонтерка'2014 в Унежі

Долучайтесь  до нас з 24 липня до 3 серпня - будемо облаштовувати грежди для тварин, вчитися робити сир, сметану, масло. Допоможемо заготовляти запашне сіно на зиму. Будемо і далі робити пастилу - цього разу яблучну - на нас вже чекатимуть перші яблука.
Новину додано: 21.07.2014Вереснева яблунева волонтерка 2013

Друга яблунева волонтерка з циклу. Проходитиме в останню декаду вересня - з 20 по 30. Деталі обговорюємо на сторінці Унежа у facebook
Новину додано: 12.09.2013
Архів новин...