02.07.2008
27–29 червня відбувся УНІЖ – фестиваль українського формату


27–29 червня відбувся УНІЖ – фестиваль українського формату. 

Дякуємо всім, хто брав у ньому участь, а саме: працьовито-моторним волонтерам, невимовно веселим учасникам та слухачам, вигадливим та майстерним музикам та гуртам, а також усім тим, хто розважав нас веселими та серйозними байками, віршами, майстернями, дискусіями, піснями і просто гутірками!


(Фото [info]zo_zo)

Нарід про фест
[info]gohatto_n про початок:
"Але поступово... з’являлася картинка. Все наповнювалося барвами і змістом. А ще... Ще наповнювалося атмосферою, чимось схожою на ту, що була у 2004. Тобто на фесті кожен кожному був другом! Все, що не відбувалося... будь-яке спілкування, контакти... все було дружнім. Прямо табір любові якийсь! Була якась... усвідомленість, чи що?"

[info] yusmal про добирання та умови:
"Приїхав автобус, і ми рушили в Уніж - місце майже цілковитої відсутності мобільного зв'язку, інтернету і інших радостей сучасного Homo Blogerus, хоча сумувати не було коли. Приїхали - нам видали місцеву валюту - бофони (буфони-бухлони-муфлони і т.д.) з націоналістичною символікою і власними водяними знаками (мало того, що нас відрізали від цивілізації, так нам ще й запропонували побавитися в державу). Виявилося, що насправді історія замовчує факт існування стародавньої державності на території Галичини... Ну, правда чи ні, а держава у нас вийшла на славу. Уявіть - душ з теплою (майже) водою, рукомийники, туалети (вотер клозети), кухня з вибором із кількох страв, кавомати, квас, пиво, мінералка про три бофони за півтора літра. Казка просто. Причому жодну іншу валюту не приймали :)"

[info] yusmal про все потроху:
"Волонтери зранку до смерканку працювали над облаштуванням території. Вони молодці - збирали за гуляючою компанією сміття, прибирали туалети, душі, дбали за чистоту їдалень."
"У суботу цілий день працювала кузня. Цікаво було спостерігати не стільки за виготовленням чогось, скільки за роботою сильних людей. О, майстерень було багатенько, ті, за які я чула, але, на жаль, не мала часу взяти участь - розмальовування футболок, фенечко-плетіння і плетіння таких косичок з ниток на волосся, боді-арт, власне кузня, поезія, певно, було ще щось, але повз наш табір проходили постійні міграції нижче розташованих таборів, всі кликали до себе робити щось, а ми, відповідно, запрошували до нас."
"Ну, як на мене цікавим в тому всьому було стояти в черзі за обідом за Юрієм Андруховичем, бажаючи йому смачного, їсти за одним столом з Перкалабою, розказувати Лірнику про специфіку монетарного двору Унежа, мати змогу поцапати Положинського за клехву штанів та багато чого. Або ловити ще сонного Андруховича, щоб він поставив автограф на позиченій каріматці (власне, мені її з тою умовою і позичали). Чи слухати казки Лірника, які він читав просто неба для натовпу "вєліковозрасних нєдорослєй", які з захватом слухали його приповідки."

[info]  gohatto_n про наступний раз:
"Якщо наступного року постане питання, куди ж їхати –
сміливо їдьте на Івано-Франківщину! Воно того дуже-дуже варте! "

Згодом буде більше текстів, вражень та світлин, а наразі дякуємо всім, чиї враження та фото ми презентували тут!
новини

Липнева волонтерка'2014 в Унежі

Долучайтесь  до нас з 24 липня до 3 серпня - будемо облаштовувати грежди для тварин, вчитися робити сир, сметану, масло. Допоможемо заготовляти запашне сіно на зиму. Будемо і далі робити пастилу - цього разу яблучну - на нас вже чекатимуть перші яблука.
Новину додано: 21.07.2014Вереснева яблунева волонтерка 2013

Друга яблунева волонтерка з циклу. Проходитиме в останню декаду вересня - з 20 по 30. Деталі обговорюємо на сторінці Унежа у facebook
Новину додано: 12.09.2013
Архів новин...