08.07.2008
Про фестиваль
Юрій Андрухович (письменник, поет, метр сучукрліту): «Не часто буваю на фестивалях, проте цього разу подивувала організація, яка забезпечила перебування на фестивалі зручним: зручно було як у побутовому плані завдяки теплій воді в кранах, смачній їжі, так і в плані набагато важливішому, який проявлявся в колективному, майже родинному дусі фестивалю. Величезну вдячність хочу висловити організаторам, яким вдалося за рекордно-малий термін на високому рівні організувати подію майже бездоганно».

Степан Коваль (режисер-аніматор): «Очікування були неоднозначні, адже досвіду анімації в польових умовах в мене ще не було, зате було стійке передчуття авантюри. Так і склалося, адже в творчості все залежить від настрою, а люди, які приходили ліпити коротенькі мультики, захоплювались, як діти. Тому за три дні діяльності майстерні ми встигли зробити декілька десятків мультиків, які дебютували наприкінці фестивалю».

Юрій Завадський (поет і письменник): «Зустріч на літературній тусівці досвідченого покоління письменників та молодого «вина» створила хороший резонанс, дозволила обмінятися думками і потеревенити стосовно сутності літературного твору, так само, як і зманіфестувати власні результати сублімацій. Потішив Андрухович з його колоритним шлейфом, який окутує його особу, де б він не з’явився. Висловив припущення, що давно вже пора зав’язувати із власною літературною залежністю, проте все ж обіцявся ще побалувати нарід своїми текстами».

новини

Липнева волонтерка'2014 в Унежі

Долучайтесь  до нас з 24 липня до 3 серпня - будемо облаштовувати грежди для тварин, вчитися робити сир, сметану, масло. Допоможемо заготовляти запашне сіно на зиму. Будемо і далі робити пастилу - цього разу яблучну - на нас вже чекатимуть перші яблука.
Новину додано: 21.07.2014Вереснева яблунева волонтерка 2013

Друга яблунева волонтерка з циклу. Проходитиме в останню декаду вересня - з 20 по 30. Деталі обговорюємо на сторінці Унежа у facebook
Новину додано: 12.09.2013
Архів новин...