29.07.2008
Анатолій Сухий з "Рутенії" буде вчити повстанських пісень


Вокаліст та гітарист, лідер гурту "Рутенія" Анатолій Сухий на прохання майбутніх гостей фестивалю згодився провести майстер-клас, присвячений повстанській пісні. Можна буде почути як автентичні мотиви, створені вояками УПА, так і авторські обробки повстанських пісень гуртом “Рутенія”. В 2007 році гурт випустив диск “Неопалима купина” – фактично збірку повстанських пісень, тексти і музику до яких написав Анатолій Сухий.

Отож, випаде нагода повчитися класиці повстанської пісні. Тягніть з собою гітари і ноти, збірники повстанських пісень, шліфуйте голоси, а Анатолій Сухий також підготує цікаву програму пісень, яких можна буде навчитися і спільно поспівати-пограти. За бажання можна буде створити конкурс на кращу сучасну повстанську пісню або обробку класичної.
новини

Липнева волонтерка'2014 в Унежі

Долучайтесь  до нас з 24 липня до 3 серпня - будемо облаштовувати грежди для тварин, вчитися робити сир, сметану, масло. Допоможемо заготовляти запашне сіно на зиму. Будемо і далі робити пастилу - цього разу яблучну - на нас вже чекатимуть перші яблука.
Новину додано: 21.07.2014Вереснева яблунева волонтерка 2013

Друга яблунева волонтерка з циклу. Проходитиме в останню декаду вересня - з 20 по 30. Деталі обговорюємо на сторінці Унежа у facebook
Новину додано: 12.09.2013
Архів новин...