13.08.2008
Форматна піч в Кузні знову працює


Увага! Після реставрації форматна піч на території Кузні знову запущена в дію! Тяга – тягне, вогонь – горить, піч – пече. Перша партія форматних страв була нещадно знищена волонтерами!

Частина страв, що будуть продаватися на фесті, будуть виготовлені саме в цій шанованій реліквії табору. Тому гості фестивалю матимуть унікальну можливість скуштувати традиційний борщ, вареники, кулешу, барабольку і багато іншої смакоти з печі!

Меню ревбістро в розробці. Прагнення поєднати невисокі ціни і бажання побалувати гостей суперовими стравами довго воювали між собою. Нарешті досягнено консенсусу: перемогла ідея частувати гостей суперовими стравами за невисокими цінами :) Тому необов’язково тягнути за собою  казани і польові кухні, ціни в форматній їдальні будуть демократичні.

Остаточний варіант меню і прейскурант цін незабаром з’явиться на сайті (і вирішить питання всіх принципово стурбованих форматним раціоном). В меню буде лише екологічно здорова їжа.

Пам’ятайте про політику утримання на території форматності від міцних алкогольних напоїв та інших наркотичних речовини. Такі умови, на думку організаторів, є своєрідним фільтром, який спонукатиме прибічників нетверезості святкувати в іншому місці. До нас же котяться кількадесят діжок пива, яке буде продаватися за доступною ціною :)

Гарна компанія, вибухова музика, купа розваг і неймовірна смакота з печі! Що ще потрібно, щоб свято вдалося на славу?:)


новини

Липнева волонтерка'2014 в Унежі

Долучайтесь  до нас з 24 липня до 3 серпня - будемо облаштовувати грежди для тварин, вчитися робити сир, сметану, масло. Допоможемо заготовляти запашне сіно на зиму. Будемо і далі робити пастилу - цього разу яблучну - на нас вже чекатимуть перші яблука.
Новину додано: 21.07.2014Вереснева яблунева волонтерка 2013

Друга яблунева волонтерка з циклу. Проходитиме в останню декаду вересня - з 20 по 30. Деталі обговорюємо на сторінці Унежа у facebook
Новину додано: 12.09.2013
Архів новин...