20.08.2008
Кращий 3D-аніматор України приїде в Уніж!Кадр з фільму "На Грані"

Цього разу анімаційна майстерня в Унежі матиме 3D-формат, адже до нас завітає Микита Ратніков, один з кращих 3D-аніматорів країни.

В рамках кіно-клубу в Унежі відбудеться показ фільму "На грані" - переможця 37-го МКФ "Молодість" в номінації "Кращий короткометражний фільм". Режисер стрічки - знаний 3D-аніматор Микита Ратніков. Самі він буде з нами в Унежі! Презентує власний шедевр і розповість про цікавинки 3D-анімації та про власний досвід створення фільму. Про те, як творяться анімаціїні образи і оживають персонажі. І, звісно, про перспективи української анімації і вже існуючі світові здобутки.


Фільм "На грані", відзначений МКФ "Молодість" високою оцінкою, був створений Микитою Ратніковим у співавторстві з Артемом Сухарєвим і є їхньою дебютною роботою. Зараз цю стрічку включили до першої ДВД-збірки  українського кіно.

Сюжет фільму: одного дня на тренуванні фігурист впав та сильно забився .... Його спортивне майбутнє під загрозою. Перед очима - справжній жах. Яке видіння йому примарилося, і що він робитиме, аби змінити страшну долю?

Фестивалі, в рамках яких був перезентований фільм "На грані": Anima’07 Animation Festival (Cordoba, Argentina), Sitges’07 International Film Festival (Spain), Zinebi Film Festival (Bilbao, Spain), Molodist IFF (Kiev, Ukraine), Cinanima Animation Festival (Espinho, Portugal), Animateka Animation Festival (Ljubljana, Slovenia), “Alter-Native” (Romania), Flip Animation Festival (UK), International Trickfilm Festival of Animated Films (Stuttgart, Germany), Roma Independent Film Festival (Rome, Italy), Annecy’08 (Annecy, France), 5th Naoussa International Short Film and Video Festival (Naoussa, Greece).

Призи, якими він був нагороджений:
The prize offered by the city of Tirgu Mures “Alter-Native” (Romania), Diploma – Molodist IFF (Ukraine)

Переглянути мультфільм

Отож, всі фанати 3D-анімації - хутчіш в Уніж, там буде що подивитися!!!


новини

Липнева волонтерка'2014 в Унежі

Долучайтесь  до нас з 24 липня до 3 серпня - будемо облаштовувати грежди для тварин, вчитися робити сир, сметану, масло. Допоможемо заготовляти запашне сіно на зиму. Будемо і далі робити пастилу - цього разу яблучну - на нас вже чекатимуть перші яблука.
Новину додано: 21.07.2014Вереснева яблунева волонтерка 2013

Друга яблунева волонтерка з циклу. Проходитиме в останню декаду вересня - з 20 по 30. Деталі обговорюємо на сторінці Унежа у facebook
Новину додано: 12.09.2013
Архів новин...