03.09.2008
Формат чи неформат – от у чому питання


Якщо вам постійно говорять, що ви не потрапляєте у формат, хочеться заперечити. Або принаймні створити свій власний. Такий підхід продемонстрували організатори вже другого цього літа фестивалю у франківському селі Уніж – мистецька агенція «Наш Формат». Форматні люди у їхньому розумінні – ефективні, успішні, патріотичні й такі, яких можна було би об'єднати у живу спільноту задля реалізації творчих проектів. Директор агенції Влад Кириченко називає свою команду “практикуючими ідеалістами”, що не збираються зупинятися на досягнутому: “У нас окрім цього ще купа проектів, а фестиваль – тільки верхівка айсбергу, одна з цеглинок”.

Фронтмен рівненського гурту OT VINTA Юрій Журавель пояснив Тижню, що таке музика в українському форматі: “Свого часу я півжиття проходив по радіо і телестудіях, домовляючись, щоб там крутили нашу музику, та ніде не вдавалося. Але це тільки загартовує рокерський характер. Український формат – це однозначно альтернатива низькопробній попсі. Рокери і організатори подібних фестивалів виступають за те, щоб в українців у був вибір – слухати те, що їм подобається, а не те, що їм нав'язують ЗМІ”.

Окремий акцент на фестивалі робився на літературну та кіноскладову. А охочі подискутувати про майбутнє України могли опонувати зокрема й Тарасові Прохаську.

Інна Завгородня
новини

Липнева волонтерка'2014 в Унежі

Долучайтесь  до нас з 24 липня до 3 серпня - будемо облаштовувати грежди для тварин, вчитися робити сир, сметану, масло. Допоможемо заготовляти запашне сіно на зиму. Будемо і далі робити пастилу - цього разу яблучну - на нас вже чекатимуть перші яблука.
Новину додано: 21.07.2014Вереснева яблунева волонтерка 2013

Друга яблунева волонтерка з циклу. Проходитиме в останню декаду вересня - з 20 по 30. Деталі обговорюємо на сторінці Унежа у facebook
Новину додано: 12.09.2013
Архів новин...