ТЕРИТОРІЯ ФОРМАТНОСТІ «КУЗНЯ»

Що таке Український формат та форматність?

Український формат – це високий стандарт моральних принципів, це чесність, мужність, відвертість, ефективність, це готовність до будь-яких жертв заради України.

Український формат - це прекрасні люди з залізною волею, палким серцем та чистою душею.

Український формат – це щоденна важка робота над собою, це невпинна боротьба з брудом, підступністю, обмеженістю та цинізмом того середовища, що не дає нам виринути з болота історичного прокляття.

Український формат - це ефективний, конкурентний та соціально- відповідальний бізнес.

Український формат – це висока культура та невмирущі традиції одного з найпісенніших народів світу.

Наша мета – розбудова конкурентної та ефективної Української Держави.

Наша місія – бути живим еталоном безкомпромісного та чесного служіння Україні в політиці, економіці, суспільному житті та культурі.

Чи ти достойний бути одним з нас?

Відповідь на це може дати Кузня!

«Кузня» – це територія селекції та гартування нової української еліти.
Конкурентної, ефективної, чесної. Багато проектів, море ідей, безліч сердець... Нас об’єднують не бренди, не партії, не організації, не бізнес. Ми просто прагнемо найкращих результатів діяльності кожного, які в сумі створять нове обличчя нашої Батьківщини – України. Обличчя, гідне третього тисячоліття.

«Кузня» – це платформа для всіх, чиїм гаслом є «померти молодим якомога пізніше», для всіх, хто прагне, творить, досягає! Для тих, хто проактивний, бере відповідальність, хто має амбіції творити історію України і усвідомлює, що грунтом, де зростатимуть ці амбіції, є ясний розум, щире серце, постійний розвиток і тяжка праця. Для тих, хто, аби отримати – віддає, аби здобути довіру – завше є самим собою, хто ризикує, знає вартість дружби і ціну честі. «Кузня» для всіх, для кого Україна не тільки територія, а і сума звершень.

Хто така «форматна» людина? Вільна від стереотипів особистість, яка прагне стати більшим, ніж вона є. Вона – аристократ духу, адже вимагає завше від себе, а не від інших. Вона жертвує приватними інтересами заради спільної мети, як це робили, роблять і будуть робити патріоти всього світу. Пишається своєю культурою, захоплюється її унікальністю, цінує і вірить в те, що своє – найкраще. Не боїться бути собою – і відстоювати власні переконання. Цінує свою історію, адже вона – код духу нації.
  
Форматна людина прагне діалогу з сусідніми культурами, а не байдужо толерує їх, при цьому зберігає власну ідентичність. Усвідомлює, що йти до спільної мети – краще, ніж сперечатися про відмінності, а тому розцінює культурні надбання інших народів як шанс збагатити і розширити свій горизонт. Вона мислить глобально, тому живе в гармонії з іншими. Вона здатна переступати власні межі – і радіти спільній справі.

Це українець за переконаннями, і не важить мова чи колір шкіри. Він проти українізації «зверху», натомість він робить свою культуру конкурентною. Він успішний, він ставить ціль і досягає її. Він чуйний до мейнстрімів часу – і хоче їх випереджати.

Активність – його життєве кредо: «Хто, як не я?». Його самоповага мотивується чесністю, а моральний кодекс – стабільний незалежно від того, чи є кошти у гаманці. Нарешті, він впевнений, що може змінити світ на краще, і йде до своєї мети!

НАШІ ЗАВДАННЯ  

Створити середовище, де кожен, хто ідентифікує себе як форматну людину, зможе знайти однодумців-побратимів, шаленців, схожих на нього. Знайти – і зрозуміти, що «ми є, нас багато, а тому ми можемо все!». Адже українська культура приречена на успіх завдяки нашій єдності: єдності думок, прагнень і дій. Будуймо її разом, діймо разом, творімо разом!

новини

Липнева волонтерка'2014 в Унежі

Долучайтесь  до нас з 24 липня до 3 серпня - будемо облаштовувати грежди для тварин, вчитися робити сир, сметану, масло. Допоможемо заготовляти запашне сіно на зиму. Будемо і далі робити пастилу - цього разу яблучну - на нас вже чекатимуть перші яблука.
Новину додано: 21.07.2014Вереснева яблунева волонтерка 2013

Друга яблунева волонтерка з циклу. Проходитиме в останню декаду вересня - з 20 по 30. Деталі обговорюємо на сторінці Унежа у facebook
Новину додано: 12.09.2013
Архів новин...