Перший щорічний конгрес Екоклубів України «Довкілля та сталий розвиток»


15 000 молодих людей по всьму світу активно діють щоб зробити цей світ кращим.

Прогресивна молодь об’єднана Міжнародною Мережею Екоклубів реалізовує проекти задля вирішення проблем місцевих громад та довкілля. Настав час для України створити Національну мережу та ввійти до міжнародної родини Екоклубів.

З 2006 року в Україні триває рух Еколубів, що передбачає створення та підтримку екологічних осередків в вищих навчальних закладах та в школах. Три українські організації Екоклуб «Зелена Хвиля» при Національному університеті «Києво-Могилянська академія», Молодіжний екологічний центр та Центр гуманістичних технологій «Ахалар», які виступили ініціаторами руху, проводять перший конгрес мережі Екоклубів України «Довкілля та сталий розвиток». Конгрес відбудеться з 23 по 26 червня в селищі Уніж (Івано-Франківська обл), а з 27 по 29 червня учасники конгресу зможуть стати свідками першого фестивалю українського формату «Уніж», де виступатимуть «Тінь Сонця», «Перкалаба», «Гайдамаки» та інші молоді перспективні українські гурти.

Під час конгресу будуть проводитись воркшопи та тренінги, які допоможуть учасникам надалі активно розвивати свої екологічні осередки. Конгрес передбачає розробку та затвердження стратегічного плану дій всієї мережі на рік та п’ять років. Учасники конгресу також візьмуть участь в спільній волонтерській акції із розбудови Центру молодіжного руху в селищі Уніж.

До участі запрошуються екологічна свідома молодь, що уже залучена до руху Екоклубів України, та усі, хто бажає доєднатися до створення національної мережі екоклубів України.


Учасники події:Савчук Оля
Рубан Анна
Плотнікова Анна
Огаренко Юля
Нагорна Оля
Москович Роман
Ліференко Дарія
Лабудзинський
Дацюк Інна
Гнатишин Олександр
Гера Олександр
Андрос Олег
Яресько Сергій
Шутова Вікторія
Шумик Сергій
Шапошнікова Юлія
Циценко Олександр
Теодорович Тарас
Рум'янцева Олена
Рибак Світлана
Ремезова Анастасія
Петях Михайло
Паренюк Олена
Павленко Анна
Назаркевич Наталя
Мудрак Олена
Момот Олександр
Марченко Ірина
Мартинова Світлана
Лопатюк Віталій
Кухарик Тарас
Корж Кирило
Козак Наталія
Закалюжний Роман
Єрмолаєва Анастасія
Дмитрук Людмила
Грінберг Мирослав
Бородій Оксана
Борисенко Катерина
Беляков Сергій
Артєєва Ольга
Скіданова Анна
Тарасова Олена
Хрутьба Андрій
Шкода Ірина


Дата початку:  23.06.2008
Дата завершення:  26.06.2008
новини

Липнева волонтерка'2014 в Унежі

Долучайтесь  до нас з 24 липня до 3 серпня - будемо облаштовувати грежди для тварин, вчитися робити сир, сметану, масло. Допоможемо заготовляти запашне сіно на зиму. Будемо і далі робити пастилу - цього разу яблучну - на нас вже чекатимуть перші яблука.
Новину додано: 21.07.2014Вереснева яблунева волонтерка 2013

Друга яблунева волонтерка з циклу. Проходитиме в останню декаду вересня - з 20 по 30. Деталі обговорюємо на сторінці Унежа у facebook
Новину додано: 12.09.2013
Архів новин...